Ajaveebist

StaffLogicu ajaveebis postitame kandeid tööaja planeerimise ja arvestamisega seotud teemadel. Teemadena kajastame küsimusi, mida on meilt küsinud personalispetsialistid, planeerijad, programmi kasutajad või millele ise oleme vastuseid otsinud.

Samuti jagame viiteid, kui märkame midagi olulist tööaja planeerimise ja arvestamise valdkonnas ning koondame kokku Stafflogicu kohta ilmunud meedia viited.

StaffLogic on töögraafikute koostamise, tööaja planeerimise ja arvestamise programm.  StaffLogicut on võimalik liidestada ettevõtte personali- ja raamatupidamise programmiga, vajadusel ka muude infosüsteemidega (nt lähetuste, koolituste, puudumiste andmebaasid).

StaffLogic hõlbustab töögraafikute loomise ja haldamise protsessi (vajadusel on võimalik töögraafikuid koostada ka automaatselt) ning tööaja aruandluse pidamist.

StaffLogicut kasutavad oma igapäevatöös Eesti Energia, Securitas, Lennuliiklusteenindus, Edelaraudtee, MATKaSPORT, SEB

Lisainfo StaffLogic’u kohta stafflogic.ee

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>